Načítání obsahu...
SNAU14B0032 Snubní prsteny
SNAU14B0032 Snubní prsteny

SNAU14B0032 Snubní prsteny  model


Certifikát pravosti
Skladem
Dokonalá kvalita
0
19918,75

SNAU14B0032 Snubní prsteny

19918,75

Konfigurátor


Typ prstenu


Dámský prsten

Kameny

Materiál

Pánský prsten

Kameny

Materiál

SNAU14B0032 Snubní prsteny

Exkluzivní snubní prsteny z bílého zlata.Nádherný model snubních prstenů pocházejících z naší zlatnické dílny.Lesklé, hladké prsteny zdobí drážka. Dámský prsten má drážku vyplněnou řadou ručně fasovaných kamínků, pánský prsten je bez kamínků.

Jelikož tyto snubní prsteny vyrábíme lze na přání změnit barvu zlata a počet kamínků. Počet kamínků je závislý na velikosti prstenu a Vašem přání z tohoto důvodu je cena určena s orientačním počtem 9 ks kamínků.

Na výrobu snubních prstenů si můžete dodat svůj materiál - různé zlomky, rozbitou náušnici, přetržený řetízek..... apod. /na barvě ani ryzosti nezáleží/. Cena za snubní prsteny se tím pádem výrazně sníží. V případě, že máte zlata víc dá se použít na zaplacení práce i případných briliantů.

Při dodání vlastního zlata poplatek za přepracování + ztráta. Výpočet dle váhy dodaného materiálu, podrobnější informace při sepsání zakázky na prodejně.

Vnitřní rytí do snubních prstenů je zdarma.

Jakékoliv bližší informace Vám rádi zodpovíme přímo na prodejně nebo nás kontaktujte na email obchod@zlatnictvi-sperky.com

Parametry

Váha: 11,8g /uvedená váha je pouze orientační/
Šíře: 6 mm
Povrch: Lesk
Materiál: Zlato 585/1000

Výrobce

Karel Stoch

Související zboží

Podobné zboží